Dlaczego warto zaangażować się w powstanie albumu „Medycyna polska”?

Wyjątkowy album, wyjątkowi czytelnicy, wyjątkowe korzyści 

 

Komplementarna forma

Prezentacja o współtwórcy publikacji zostanie opublikowana w albumie oraz dwóch serwisach internetowych, polskojęzycznym www.MedycynaPolska.eu oraz anglojęzycznym www.PolishMedicine.eu (w przygotowaniu). 

 

Wyjątkowa grupa docelowa

Poprzez dobór wyjątkowej, sprofilowanej grupy odbiorców aktywnie wpływającej na decyzje inwestycyjne i odpowiedzialnej za rozwój branży, realnie podnosimy skuteczność Państwa komunikatu marketingowego. Pozycja Państwa marki umocni się także dzięki temu, że publikacja trafi do tzw. „liderów opinii” – specjalistów branżowych, decydentów, urzędników państwowych,  polityków, dziennikarzy, naukowców, samorządowców oraz ludzi biznesu. 

 

Bogate wnętrze

Album jest niezwykle ciekawy – zawiera mnóstwo świetnych fotografii oraz porusza w przystępny i niebanalny sposób wyjątkową tematykę branżową. Będzie więc świetnym nośnikiem informacji o Państwa instytucji i jej działalności.

 

Siła przekazu

Zwielokrotnimy siłę przekazu Państwa prezentacji poprzez umieszczenie jej w kontekście odpowiednio dobranego tematycznie rozdziału. Na Państwa życzenie, bez dodatkowych kosztów, istnieje możliwość wsparcia przekazu prmocyjnego specjalnie napisanym artykułem.

 

Bezpłatne rozpowszechnienie

Cena zakupu nie stanowi bariery dla potencjalnego czytelnika, ponieważ album będzie kolportowany bezpłatnie w starannie dobranej grupie docelowej.

 

Wersje językowe

Polsko-angielska wersja językowa zwielokrotnia skuteczność przekazu marketingowego.

 

Wieloletni czas oddziaływania

Czas oddziaływania prezentacji opublikowanej w albumie jest wydłużony nawet do kilku lat, ponieważ czytelnik wraca do lektury wiele razy; ponadto w naszej kulturze książek się nie wyrzuca!

 

Nowatorska forma komunikatu marketingowego

Prezentacje w albumie traktowane są jako naturalne uzupełnienie części redakcyjnej, jako dodatkowe, wiarygodne źródło informacji – dzieje się tak za sprawą zunifikowanej, przejrzystej i komunikatywnej formy.

 

Biały kruk

Publikacja ma prestiżowy charakter ze względu na ekskluzywną formę wydania oraz fakt, że nie jest dostępna w wolnej sprzedaży, nie da się jej kupić w żadnej księgarni! 

 

Souvenir

Album to doskonały, niezobowiązujący upominek, souvenir dla gości, kooperantów, klientów – wszystko to dzięki wyjątkowej estetyce wydania, ponadczasowości poruszanej tematyki oraz polsko-angielskiej wersji językowej.